Ці світлини нашому сайту надіслали мешканці Виноградова, що проживають безпосередньо біля старовинного замку Канків, повідомляє  novinizakarpattya.info.

Описали ситуацію так: приїхав автомобіль місцевого підприємця Євгена Ярини, який має неподалік замку дачу, а недовзі якийсь чоловік на велосипеді. Останній і розвантажив вручну все це сміття, що на фото. На жаль, вони не встигли сфотографувати процес розвантаження і автомобіль.

До речі, Євген Ярина досі значиться на сайті партії “Зелена планета” як голова Закарпатського осередку, а зараз є заступником голови Антикорупційного бюро області

У Виноградові під історичним замком Канків висипали купу сміття (ФОТО) У Виноградові під історичним замком Канків висипали купу сміття (ФОТО) У Виноградові під історичним замком Канків висипали купу сміття (ФОТО) У Виноградові під історичним замком Канків висипали купу сміття (ФОТО) У Виноградові під історичним замком Канків висипали купу сміття (ФОТО) У Виноградові під історичним замком Канків висипали купу сміття (ФОТО)

 

Залишити відповідь