У переддень Різдва, зранку п’ятниці 4 січня, близько 6,30, у будинок голови ГО «Єдина спільна громада» Степана Жупана, який проживає у місті Виноградові майже у центрі міста, невідомий зловмисник кинув «коктейль Молотова». На щастя невдало — склянка з запаленою сумішшю не потрапила у будинок лише завдяки залізній трубі, від якої рикошетом полетіла у двір сусідів, де і згоріла. А судячи з траекторії – ціллю зловмисника було вікно кухні.

Степан Жупан зізнався Севлюш Інфо, що поняття не має хто б міг замовити таку підлість та ще й під саме Різдво. Йому прикро, що у такому тихому містечку можуть відбуватися такі події.

З камер спостереження добре видно, що зловмисник робить кілька спроб підпалити і кинути склянку, що йому і вдається, але з третього разу.

У Виноградові голові громадської організації кинули в будинок «коктейль Молотова» (ФОТО, ВІДЕО)

Кому насправді міг «перейти дорогу» голова громадської організації – наразі з’ясовують слідчі Виноградівської поліції, які ведуть активні пошуки підпалювача.

Додамо, що за кілька днів до підпалу, у неділю 30 грудня, у селі Теково (зідки родом Степан Жупан) відбулися збори громади, на яких було вирішено відкликати діючого голову села. Для цього було висунуто пропозицію створити ініціативну групу (у складі 10 осіб), які за десять днів мають зібрати підписи за висловлення недовіри голові села. Головував на засіданні Степан Жупан, а у ті дні активісти розпочали збір підписів…

Про цю подію читайте тут: Теково може залишитись без голови: Громада збирає підписи за недовіру

Читайте також по темі: У Виноградові депутату міськради кинули вночі у двір гранату

Севлюш Інфо

Залишити відповідь