У переддень католицького Різдва, чергова амбулаторія відчинила свої двері на Іршавщині. Медичний заклад, що звели у рамках національного проєкту «Доступна медицина» урочисто відкрили у Заріччі.

На об̍єкті вартістю 6 549 370,00 грн. будівельні роботи  здійснювала підрядна організація ТОВ «Фортуна – Іршава».

В амбулаторії працюватимуть два сімейні лікарі, якісні медичні послуги зможуть отримувати понад 4 тисячі осіб.

Привітали громаду Зарічанської ОТГ з відкриттям нового медзакладу голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, голова Іршавської РДА Іван Завидняк, голова Зарічанської ОТГ Марина Васько.

Очільник області подякував усім причетним до ідеї створення амбулаторії і до втілення в життя цього проєкту. Побажав всім міцного здоров̍я, успіху, наснаги в щоденній праці на благо громади.

«Приємно, що на рідній мені Іршавщині відкриваються такі чудові соціальні об̍єкти, поступово покращується якість та комфортність надання медичних послуг. Відкриття амбулаторії у Заріччі – довгоочікувана та важлива подія для кожного мешканця вашої громади. Щиро дякую усім, хто причетний до будівництва сучасного медичного закладу», – зазначив у своєму виступі голова РДА.

Варто наголосити, що під час будівництва амбулаторії враховані потреби маломобільних груп населення, які матимуть можливість безперешкодно потрапити на прийом до сімейного лікаря.

Також нова сучасна амбулаторія запрацювала і у с. Сільце. Взяли участь в урочистому відкритті медичної установи, оглянули приміщення й обладнання та поспілкувалися з майбутніми працівниками амбулаторії голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, голова Іршавської РДА Іван Завидняк, голова Кам̍янської ОТГ Михайло Станинець, головний лікар КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза.

Амбулаторія в Сільці оснащена зручними меблями та якісним медичним обладнанням. У ній розташовані 2 кабінети сімених лікарів, кімната здоров̍я, кабінет щеплень, оглядова, лабораторна, зони очікування, дитячий куточок та ряд інших приміщень.

Загальна вартість об’єкту становить 5 484 392.40 грн. Завдяки відкриттю медичного закладу якісними послугами охоплять понад три тисячі населення.

Залишити відповідь