Стефанишина заявила, що він за чотири місяці “зробив дуже багато. Настільки, що нам треба якомога швидше рятувати і лікарів, і пацієнтів від його “здобутків”

У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Ініціатором відставки глави МОЗ стала партія “Голос”. Зараз під проєктом постанови підписалися 96 народних депутатів.

“Міністр Костюмов” не придатний до виконання посадових обов’язків. Він продемонстрував некомпетентність і професійну недбалість. Тому він повинен піти. Адже людям Януковича не місце в українській владі”, – відзначили у пресслужбі політсили.

Депутат від “Голосу” Ольга Стефанишина заявила, що Степанов за чотири місяці “зробив дуже багато. Настільки, що нам треба якомога швидше рятувати і лікарів, і пацієнтів від його “здобутків”.

“Досі не запроваджено масштабне тестування на коронавірус. МОЗ нераціонально перевитрачає державні кошти, купуючи захисні костюми вдвічі дорожче від ринкової ціни. Степанов блокує держзакупівлі ліків. І дефіцит препаратів українці відчують уже цієї осені”, – сказала вона.

Залишити відповідь