Полковник поліції Віктор Ребрей очолив Ужгородське районне відділення поліції , а звільнене місце начальника Іршавського відділення поліції зайняв майор поліції Василь Негря.

Сьогодні, у двох районах області відбулися кадрові перестановки. Представляли новопризначених керівників колективам районів Роман Стефанишин та Анатолій Шкирта.

Ужгородське районне відділення поліції очолив полковник поліції Віктор Ребрей, а його крісло в Іршавському відділенн поліції Хустського відділу зайняв майор поліції Василь Негря.

Віктор Ребрей народився 29 квітня 1975 року у Хусті. Здобув дві вищі освіти. Працював на різних керівних посадах у правоохоронних органах, очолював відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Закарпатській області. У 2017 році він став керівником Іршавського відділення поліції.

Василь Негря народився у селі Угля Тячівського району. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2004 році, працював оперативником на різних посадах та очолював колектив карного розшуку Тячівського райвідділу міліції. У 2015 році був призначений на посаду заступника начальника Тячівського відділу поліції, де працював  до призначення в Іршаві.

Обидва у статусі тимчасових виконувачів обов’язків.

У поліції області зміна кадрів: Ребрей очолив Ужгородщину, а Негря зайняв його місце (ФОТО) У поліції області зміна кадрів: Ребрей очолив Ужгородщину, а Негря зайняв його місце (ФОТО)

Залишити відповідь