Про закінчення нового успішного проєкту на своїй сторінці повідомив Анатолій Полосков – голова Закарпатської ОДА

Якісні медичні послуги, консультація лікаря, огляд у педіатра, календарні щеплення – усього цього потребує кожен із нас у повсякденному житті. І якщо у містах ти можеш обрати, у яку клініку звернутись, то у мешканців сіл з цим значно складніше. Саме тому особливого значення набуває питання якості медичних послуг у сільській місцевості. Наші зусилля направлені на реалізацію програм Президента України Володимира Зеленського, які покликані вирішувати саме ці надважливі завдання.

Тож з радістю повідомляю, що днями разом із першим заступником Мирослав Білецький відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Нижній Бистрий Хустського району. Світла і простора, вона із числа об’єктів нового будівництва. Всього ж на Закарпатті у межах державної програми «Доступна медицина» збудували у сільській місцевості 37 нових закладів охорони здоров’я. Кошторисна вартість об’єкта склала майже 6 млн. 822 тис. грн.

Понад 5 млн грн профінансували із Державного бюджету, районний бюджет додатково виділив ще 665 тис. грн. Відповідно до вимог проєктно-кошторисної документації для закладу закупили необхідне для роботи та обслуговування населення оснащення. Тепер по допомогу чи консультацію лікаря мешканці можуть звернутись у своєму населеному пункті. Певен, що тут зручно буде працювати медикам та затишно і комфортно перебувати пацієнтам. Така модернізація сільської медицини буде лише на користь громаді. Вітаю громаду з відкриттям нового об’єкта

💙💛 ✅ Черговий успішний інфраструктурний кейс нашої команди та громади 🏥. Рухаємося далі. Бачити менше

Залишити відповідь