Схоже на те, що у нової влади не вистачає достойних кандидатів на провідні посади

Як ми повідомляли, днями обласна влада вирішила залишити на посаді директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Єлизавету Біров. 

Сьогодні ж стало відомо, що залишається на своїй посади і голова Берегівської РДА Іштван Петрушка. На сайті Офісу Президента є указ про його звільнення у зв’язку із закінченням терміну повноважень і відразу ж розміщено указ про призначення Іштвана Петрушки головою Берегівської РДА на новий термін.

p_648456_1_slidertop2

Тим часом позбулися своїх посад вірні Москалю чиновники. Зокрема, було звільнено директора департаменту економічного розвитку Закарпатської ОДА Дениса Мана. Це занадто значима посада і голова ОДА підготував її для когось іншого.

Ну і звільнено з посади заступника голови ОДА Ярослава Галаса.

00

Ярослав Галас є вірним Геннадію Москалю вже багато років. Він очолював його прес-службу ще при першій каденції голови ОДА, потім поїхав з Москалем на Луганщину і після повернення на Закарпаття, Москаль спочатку призначив Галаса на посаду керівника управління інформації, а потім і своїм заступником. 

Окрім того, минула влада ще встигла призначити на посаду головного редактора газети облради та обладміністрації дружину Галаса Мирославу. А потім газету було роздержавлено і нинішня влада вже не матиме на неї впливу. 

А от сам Ярослав Галас залишився без роботи і навряд чи Геннадій Москаль ще десь випливе на владній роботі, бо цьому не дозволяє вік. 

Василь Поляк для Prozak.info

Залишити відповідь