Про це повідомив у соцмережі Фейсбук адвокат Сергій Волошин.

“Добре коли є принципові поліцейські,які діють по закону !!!Сьогодні не дивлячись на тиск,працівник Виноградівської поліції склав на порушника, аж ЧОТИРИ адміністративні протоколи за понтовиту їзду біля ялинки на площі у м.Виноградів,а також поліцейський вилучив у мажора водійське посвідчення,оскільки за одне із адмінпорушень,передбачено позбавлення прав!!!Я вважаю,що саме так і має діяти поліцейський,тому висловлюю вд’ячність за професіоналізм!!!Треба проконтролювати дану справу,щоб і суд показав таку саму принциповість!!!” – написав чоловік.

Нагадаємо, днями громадськість збурила ситуація, коли дві ночі підряд біля ялинки у центрі міста почергово, спочатку на Мерседесі, потім на джипі молодики влаштували “ковзанку”, наражаючи на небезпеку перехожих та й саму новорічну красуню, а також резиденцію Миколая.

Пізніше з’ясувалось, що за кермом обох автівок перебував один і той самий водій, 18-річний хлопець родом з Тяівського району, наразі сім’я проживає у Великих Ком’ятах, де батьки мають лісопилораму. Одна автівка мами – інша татова. А діти вирішили трохи розважитися…

Тепер усе залежить від рішення суду, куди справа буде передана найближчим часом.

Севлюш Інфо

Дрифт1

Дрифт2

Залишити відповідь