Сьогодні у соцмережах розгорілася бурхлива суперечка щодо презентабельності проекту в Ужгороді, запропонованого харківським підприємцем  Олександром Секириним, під назвою «Стрілка під коштами». Так, депутат Віталій Глагола назвав майбутній арт-простір «бомжатником у центрі міста» та ініціював звернення до міського голови про скасування прийнятого міськвиконкомом рішення щодо надання відповідного дозволу. Олександр Секірин, у свою чергу, звернувся до містян з тим, що готовий почути зауваження та пропозиції щодо покращення роботи його команди та запевнив, що локація тільки монтується. І та, й інша думка мають резонанс. Тож ми звернулися з цього приводу по коментар до секретаря Ужгородської міської ради Арсена Мелкумяна.

Пряма мова: «З одного боку, ми  маємо підтримати людей, які виїхали з війни і намагаються робити щось цінне тут, у нас, з іншого, місто має бути чистим та охайним, а думка містян почута. Тому дотримуюся такої думки, що у такому вигляді, як зараз, арт-простір не може бути, тим паче, що угода з ініціаторами наразі не укладена. Вони можуть виправити ситуацію або може бути розглянута інша локація для доброї справи».

Залишити відповідь

Цей запис має один коментар

  1. "стрілка"

    Ви гарно сказали “щось цінне”, “місто має бути чистим і охайним”. Цей бомж-простір (бо арт тут і не пахне) потрібно прибрати з локації вже хоча б тому, що: 1) екологічні питання не враховані ні на йоту; 2) звалище в місті недоречне в будь-якому місці; 3) бажання допомогти переселенцям не повинно переходити межі розумного і доцільного, …….. А назва “стрілка” вам нічого не нагадує? Хоча, це вже просто запитання.