Відбулася селекторна нарада під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, до якої долучилося й керівництво Закарпатської ОДА.

Йшлося зокрема про стан готовності приймальних відділень, реалізацію програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році та розбудову мережі закладів сільської медицини.

Олексій Чернишов відзначив позитивну динаміку будівництва приймальних відділень у Закарпатській області.

«Національні програми «Велике будівництво» та «Доступна медицина» реалізовуємо в нашому регіоні злагоджено та у визначені строки. Ми контролюємо всі процеси роботи та виконуємо завдання, які ставить перед нами Президент України Володимир Зеленський», – зауважив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

На нараді також обговорили реалізацію Програми з відновлення України, процес підготовки до святкування 30-ї річниці незалежності України та проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».

Інформує Закарпатська ОДАУ Мінрегіоні відзначили позитивну динаміку будівництва приймальних відділень на ЗакарпаттіУ Мінрегіоні відзначили позитивну динаміку будівництва приймальних відділень на ЗакарпаттіУ Мінрегіоні відзначили позитивну динаміку будівництва приймальних відділень на Закарпатті

Залишити відповідь