Сьогодні місто сколихнула моторошна новина – молода мукачівка вкоротила собі віку пригнувши з даху дев’ятиповерхівки.

Як розповіла старший інспектор відділу комунікації поліції Закарпаття Євгенія Красилинець, на місці подій була знайдена передсмертна записка.

Як з’ясувалось згодом загиблою виявилась 19-річна мукачівка на ім’я Анастасія, знайомі дівчини розповідають, що вона була завжди позитивно та в хорошому настрої, вони не розуміють, як дівчина могла наважитися на такий крок. Відомо, що загибла працювала майстром по манікюру.

У мережі оприлюднили фото та  деталі смертельного кроку у вічність 19-річної закарпатки


Напередодні своєї загибелі дівчина опублікувала фото з відпочинку та підписала його доволі романтичною цитатою.

“Якщо ти кохаєш когось по-справжньому, то просто не помічатимеш інших”

У мережі оприлюднили фото та  деталі смертельного кроку у вічність 19-річної закарпаткиЗа декілька годин до вирішального кроку дівчина цікавилась у своєї колишньої одногрупниці де у місті можна знайти багатоповерхівку з відкритим дахом.

У мережі оприлюднили фото та  деталі смертельного кроку у вічність 19-річної закарпаткиОстання сторіс в Інстаграмі Анастасії це вірш про нерозділене кохання, ймовірно саме це стало причиною фатального рішення дівчини.

У мережі оприлюднили фото та  деталі смертельного кроку у вічність 19-річної закарпаткиНаразі усі обставини події з’ясовує слідчо-оперативна група. Відкрито кримінальне провадження.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь