🐝8 мільйонів бджіл відправили Укрпоштою із Закарпаття. Вони загинули.

Це сталося вчора, 11 травня. Бджолярі із Іршави і Виноградова надіслали спеціальні пакети із бжолами, маткою і спецільним розплодом надіслали Укрпоштою до замовників. 

400 спеціальних пакетів працівники Укрпошти везли у звичайній вантажівці Hyundai. Через відсутність кисню і відсіків для провітрювання усі 8 мільйонів бджіл, що були у вантажівців не вижили. Це виявили в Ужгороді за кілька годин після відправки. 

Бджолярі звернулись до поліції і збираються судитись із Укрпоштою. Вартість усіх цих бджіл на ринку складає близько 500 тисяч гривень.

«Вони просто запарились у тій вантажівці без кисню і під розпеченими металом. Вони ж живі – це не просто вантаж. Їм теж треба кисень, а тут його не було. У мене серце розривається від побаченого вчора. Справа не тільки у матеріальних збитках – бджіл шкода неймовірно», – розповіла мені одна із пасічниць Марія Лендел.

Віталій Глагола, телеграм канал

Цей запис має один коментар

  1. Alex

    Укрпошта за круті гроші круто вставляє клієнтів. Одержуємо міжнародні перекази через 3-4 місяці у занедбаному і пошкодженому стані. Жодних повідомлень про надсилання, речі жбурляються аби-як… Давно пора наказувати цього крутого поставщика послуг, у якого зарплата вище американського президента..

Залишити відповідь