Після клінічного і епідеміологічного обстеження, розслідування випадку підозри на коронавірус у мешканця Закарпаття було встановлено, що цей випадок не підпадає під клінічний прояв нової коронавірусної інфекції. Про це заявив на брифінгу у Нових Санжарах в.о. генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін, передає кореспондент УНН.

“Чоловіка було госпіталізовано вчора, і, насправді, вже 10 діб як тривають клінічні прояви”, – сказав Кузін.

Зі слів очільника ЦГЗ, температура у чоловіка є підвищеною, але “не така, як зазвичай відбувається при випадку інфікування новим коронавірусом у людини”.

“Після клінічного обстеження і проведення епідеміологічного обстеження, розслідування такого випадку було встановлено, що цей випадок не підпадає під клінічний прояв нової коронавірусної інфекції, тому така підозра була знята. Однак приклад Закарпаття продемонстрував доволі швидку реакцію як бригад швидкої допомоги, так і лікарняної мережі в цілому”, – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що у Закарпатській області госпіталізували чоловіка до інфекційного відділення лікарні через підозру на новий коронавірус.

Залишити відповідь