Блогерка з Харкова Тетяна Коряк переїхала з родиною в Ужгород. Там віддала дочку в місцевий садочок, де трапився обурливий інцидент.

У дитини синці на спині

За словами самої дитини блогерки, вихователька її вдарила за те, що та захотіла подивитись у дзеркало.

Попросила дочку, щоб та пальцем показала, хто. Директор садочка не зреагував. Натомість дочка вже третю добу не спить, вночі прокидається і кричить від істерик. На нервах захворіла, скаржиться на болі в спині. Дали ліки, щоб не було болю і швидше минув синець та забій,
– розповіла блогерка своїм підписникам.

За її словами, вирішила піддати розголосу цю ситуацію, бо дії директора шокували.

Замість усвідомлення провини – почався хейт

Харківська блогерка вірила, що директор дитсадочку одумається і піде на зустріч, щоб вирішити ситуацію. Наприклад, звільнить виховательку, якось почне комунікувати з батьками, вибачиться, що був неправий, розбереться.

Але вони почали писати всяку дурню, принижувати мою дитину, поливати брудом. Тоді я подзвонила вже йому в 11 годині вечора, а мене просто послали. Це при тому, що в садочку антисанітарія, нема норм пожежної безпеки, санепідемстанції,
– стверджує Коряк.

Тепер цим питанням займаються слідчі. За словами блогерки, у садочка ліцензії немає, працює неофіційно. Тому вона буде звертатись до суду, що садочок закрили. Жінка клянеться зробити все необхідне, щоб її дитину ніхто ніколи в житті не ображав.

“Знайома розповідала мені, що до моєї дитини там зверхньо ставляться, і тепер мені соромно, що я як мама довела до того, що її вдарили. Адже мені дуже важливо, щоб до дитини було хороше ставлення. Я її сама ніколи не била, як би важко не було. Знаходила сили все пояснювати словами”, – каже блогерка.
ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Цей запис має один коментар

  1. Вчіть правопис

    Правильно писати “блогерки”, а не “блогерши”. Не будьте рагулями.