Про те, що серед вулиці в Чопі лежить труп чоловіка, повідомляли в соцмережах ще зранку. При цьому повідомлялося, що труп лежав довго і приїжджала навіть машина, щоб забрати його, але водій попросив гроші і, не отримавши їх, поїхав. 

Були чутки що померлим є митник і що пальці чомусь окривавлені. 

Від поліції тривалий час не було жодної інформації і лише згодом в управлінні Нацполіції повідомили, що поліція Ужгородщини за фактом смерті людини розпочала слідство

У місті Чоп сьогодні зранку на вулиці померла людина. На місці події працювала слідчо-оперативна група. За вказаним фактом розпочато перевірку

Сьогодні, 10 січня, в Інтернет-мережі поширились публікації про те, що в місті Чоп на вулиці помер невідомий чоловік, а поліція довго не прибувала на місце події.

Справді сьогодні близько шостої години ранку в Ужгородське відділення поліції надійшло телефонне повідомлення від громадянина про те, що на вулиці міста Чоп упав і лежить без ознак життя невідомий чоловік.

На місце події, а саме на вулицю Берег у місті Чоп, негайно прибула слідчо-оперативна група поліції. На жаль, на той момент людина вже була мертвою. Особу чоловіка встановлено, це 61-річний житель Чопа. Ознак насильницької смерті на тілі не виявлено.

Дана подія зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, попередня правова кваліфікація – ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (з приміткою «природня смерть»). Причину смерті встановить судмедекспертиза.

Водночас розпочато перевірку викладеної в публікації інформації, зокрема, дій поліцейських та інших відповідних органів та служб під час документування даної події.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Залишити відповідь