Народний депутат від “Слуги народу” і за сумісництвом керівник президентської політсили на Закарпатті Микола Тищенко добирався літаком і потягом не просто говорити про пиріжки в ужгородському аеропорту і контрабандні телевізори на кордоні. 

Джерела закарпатського телеграм-каналу розповідають, що Тищенко дуже зацікавився угорським питанням і не проти виступити посередником у вирішенні українсько-угорського конфлікту. Достеменно не відомо, чи є це неофіційне доручення з ОП, чи одна із забаганок самого нардепа і його радників, чи може збіг обставин. 

Тищенко готував свій візит на Закарпаття не один день, особливо у медійному векторі. Його прес-секретарка особисто акредитовувала журналістів, які хотіли бути поряд з Тищенком під час візиту, були також всі бажаючі місцеві журналісти, блогери, представники прес-служб. Саме тому відео візиту Тищенка на Закарпаття заполонили мережу того ж дня. 

Сам Тищенко знав, що при такій кількості медійників кожне слово знайде свого слухача і він вирішив діяти. Іншими словами, посилати непрямі меседжі Будапешту. 

Все почалося із публічного знущання над тимчасовим начальником Закарпатської митниці Миколою Пожо, який змушений був на камеру говорити “вєнгри наші друзі, і на Вєнгрію не треба кивати”.

Тищенку цього здалося замало, і він вирішив здійснити “контрольний” – пішов до угорського прикордонника і сказав прямо: “я приїхав, щоб давати новий сенс нашим відносинам”.

У такий спосіб Тищенко закинув наживку, і як не дивно, угорці відреагували на неї. Сьогодні “Товариство угорської культури Закарпаття”, яке повністю контролюється Будапештом, оприлюднило заяву, наприкінці якої висловило вдячність пану Тищенко за його слова і готовність до співпраці. 

Дуже ймовірно, що наступним кроком буде встановлення непублічних контактів між Угорщиною і ОП саме через Тищенка, який готовий це робити як для свого рейтингу, так і для посилення позицій свого кума – керівника ОП Андрія Єрмака.

Джерело

Залишити відповідь