У найбільшому селі Виноградівської територіальної громади, Великих Ком’ятах, між двома школами на автошляху територіального значення Т 0719 Виноградів-Іршава, немає “зебри”. Після капітального ремонту дороги, кілька років тому, розмітку так і не нанесли знову.

Батьки учнів молодшої школи стурбовані безпекою своїх чад, які щодня долають неврегульований відрізок дороги. Окрім того, саме тут дітям треба переходити, коли вони йдуть обідати у шкільну їдальню.

“Діти йдуть в їдальню, а там навіть зебри не намальовано!! Вже неодноразово ми зверталися в різні органи влади, але дій ніяких не прийнято, все списують на “потім, ми рішаємо”! Тут багато було аварійних ситуацій, і ніхто не реагує!!! Просто боїмось за своїх діток!!!”, – каже мама ком’ятських школярів журналісту Голосу Карпат.

«Тут багато було аварій, і ніхто не реагує, все списують на "потім, ми рішаємо"! Просто боїмось за своїх діток!", - батьки на Закарпатті просять директора школи та голову ТГ намалювати «зебру»

Жінка додає, що ініціативна група батьків написали звернення до голови Виноградівської територіальної громади Степана Бочкая і віднесли його у школу. Батькам наразі не відомо, чи адресат отримав звернення.

Однак, відсутність “зебр” та розміток не єдина проблема центральної дороги у Великих Ком’ятах. Тут, також, немає зручних та безпечних зупинок і люди змушені стояти в очікуванні автобусів прямо на узбіччах доріг.

“На фото стихійна зупинка, а, насправді, лише частина узбіччя дороги, з якого щодня десятки людей доїжджають до міста. Очікувати там не зручно і не безпечно”, – пише на своїй Фейсбук-сторінці журналістка Олена Мудра, яка теж користується такими “автобусними зупинками”.

Голос Карпат

Залишити відповідь