Зо два десятки ромів, жителів с.Холмок, сьогодні прийшли до структурного підрозділу Закарпаттяобленерго, яке знаходиться в Ужгороді на вулиці Берчені.

Цигани мітингують Закарпаттяобленерго

За словами мітингувальників, вони вимагають перевірити відповідність рахунків, виставлених їм за використання електроенергії, оскільки вважають, що тарифи суттєво завищили в останні місяці. Якщо до нового року вони платили по 300-600 гривень, то зараз отримали рахунки на суми до 3000.

Окрім того, у місцях компактного проживання ромів лічильники встановлені на стовпах дуже високо, тому мешканці не мають можливості самостійно контролювати споживання. У таких випадках, кажуть вони, передбачені спеціальні «пульти», які дозволяють власникам стежити за тим, яку кількість енергії вони споживають. Однак, таких засобів ніхто з них не отримав.

За словами учасника акції, Степана Галгача, їм вдалося поспілкуватися із представником енергетиків, який пообіцяв найближчим часом перевірити відповідність нарахувань фактичним показникам споживання електрики. Що ж до видачі «пультів», яких вимагають мешканці Холмока, наразі про них не йдеться.

Karpat.in.ua

Залишити відповідь