На відміну від попередніх років, коли містяни регулярно скаржилися на нечищені вулиці й пішохідні зони під час перших снігопадів, цього року до них підготувалися завчасно.

На закупівлю нової снігоприбиральної техніки з міської казни виділили 22.5 млн грн. На ці гроші закупили 4 трактори для очищення автошляхів, тротуарів, пішохідних доріжок, парків від снігу, а також для підсипки соляно-піщаною сумішшю вулиць міста.

Купили також екскаватор-навантажувач для приготування протиожеледної суміші та навантаження її й, відповідно, снігу при зимовому прибиранні. Ще дві вантажівки придбали для підсипання автодоріг та вивезення снігу.

В інші пори року цю техніку використовуватимуть для підмітання прибордюрних частин, вивезення сміття, опалого листя, виконання різних земляних робіт, транспортування будівельних матеріалів. А також для миття міських доріг та поливу зелених насаджень у весняно-літній період.

Сьогодні новопридбану техніку, розташовану на території КШЕПу, оглянули представники міської ради та депутатського корпусу, зокрема міський голова Богдан Андріїв та секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, який зауважив, що міська рада та депутатський корпус уболівають за те, щоб вулиці міста були чистими й безпечними взимку.  

За словами директора КШЕПу Олександра Тесленка, загалом парк оновлений на 11 одиниць техніки. З них 2 одиниці отримали від міст-побратимів з Австрії, 9 одиниць закуплено за кошти місцевого бюджету. Виділені також кошти для ремонту технічних приміщень, навісів та адмінкорпусу. Планують ще закупити мулососну, каналопромивочну машини та грейдер.

Залишити відповідь