Українці до кінця опалювального сезону будуть отримувати перераховані платіжки за газ, тариф буде змінюватися щомісяця. Причиною таких перерахунків стане ціна газу на біржі. Крім того, вона впливатиме й на вартість розподілу газу, яку перерахують з 1 січня.

Про це розповіла членкиня НКРЕКП Оксана Кривенко у коментарі виданню Obozrevatel.

Як нараховується плата за розподіл газу

.Telegram LogoПриєднуйтесь до нас в Telegram!

У кожного регіону та у кожного облгазу власний тариф на кубометр доставки газу. Абонплата нараховується протягом року, а розраховується шляхом поділу усього використаного вами газу у попередньому опалювальному сезоні, ділять об’єм на 12 місяців та помножують на тариф облгазу, який вас обслуговує.Читайте також:

Як зміниться тариф на газ у 2021 році

Вартість абонплати буде змінюватися, однак нові тарифи ще не погоджено. Однак, зважаючи на зростання зарплатні, збільшення вартості робіт, а також зміну економічної ситуації на підприємствах, вартість абонплати зросте

Половину вартості доставки газу складає вартість самого газу. Тож в залежності від регіону вартість розподілу може зрости на 30%. Наразі користувачі сплачують виходячи з об’єму газу, який використали минулого опалювального сезону. А з січня почнуть рахувати той опалювальний сезон, який закінчився у 2020-му році.

Залишити відповідь