На маршруті Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів поблизу села Хмелів завершують мурувати верхову підпірну стінку. Про це інформує Іштван Петрушка, заступник голови облдержадміністрації.

Зараз там влаштовують лотки для водовідведення та підкюветний дренаж.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, роботи вже на фінішній прямій: дорожники забетонували всі секції укріплювальної конструкції.

«Ця підпірна стінка є однією з найдовших у нашій області – 826 м, а висота її складає 3 м. Така конструкція захищатиме оновлений автошлях від можливих зсувів ґрунту», – зазначає Іштван Петрушка.

За його словами, масштабний проєкт стає реальністю завдяки програмі Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво»."Ця підпірна стінка є однією з найдовших у нашій області", - на Рахівщині завершують будівництво однієї з найдовших підпірних стінок в області"Ця підпірна стінка є однією з найдовших у нашій області", - на Рахівщині завершують будівництво однієї з найдовших підпірних стінок в області"Ця підпірна стінка є однією з найдовших у нашій області", - на Рахівщині завершують будівництво однієї з найдовших підпірних стінок в області"Ця підпірна стінка є однією з найдовших у нашій області", - на Рахівщині завершують будівництво однієї з найдовших підпірних стінок в областіПоділитисяLinkedinТвітнутиНадрукувати

Залишити відповідь