Сьогодні голова облдержадміністрації Віктор Микита провів виїзну нараду на КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке», де триває реконструкція навісів на виїзд з України, влаштування системи інтелектуального відеоконтролю, комп’ютерних мереж.

«Ці роботи мають бути завершені до кінця квітня. Будемо системно контролювати перебіг виконання усіх етапів, адже будь-які затримки неприпустимі», – зауважив Віктор Микита.

За словами очільника області, навіс над смугами уже майже готовий, залишилося обшити його, влаштувати модулі та електрифікувати їх. За планом після завершення першочергових робіт на цьому напрямку запустять потік транспорту на виїзд та в’їзд. Опісля на реконструкцію закриють частину, яка зараз здійснює пропуск транспорту та громадян.

За інформацією словацьких колег зараз триває корегування пішохідної смуги на їхній частині пункту пропуску, яка передбачає зміну напрямку та сектору розташування. Під час останньої робочої зустрічі на рівні керівників КПП двох країн словацькі партнери зазначили, що запуск пішохідного пропуску через кордон може бути не раніше 2023 року.

Наступну нараду запланували провести на початку березня. 

До обговорення також долучилися командир Чопського прикордонного загону Руслан Цапюк, перший заступник начальника Закарпатської митниці ДМС Микола Кутєпов та представники підрядної організації, яка виконує роботи з реконструкції пункту пропуску.

«Ці роботи мають бути завершені до кінця квітня», – Віктор Микита проінспектував роботи  на КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
«Ці роботи мають бути завершені до кінця квітня», – Віктор Микита проінспектував роботи  на КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке»

Залишити відповідь