Про кричущу поведінку мігрантів, поруч пункту тимчасового розміщення біженців у середмісті Мукачева, повідомляють в соцмережі та застерігають батьків малолітніх дівчат.

"Ці й******* біженці, пакістанці та індуси пристають до маленьких дівчат", - на Закарпатті розгоряється міжнаціональний конфлікт (ФОТО, ВІДЕО)
ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ

Оголошення відповідного змісту з’явилося на дитячому майданчику в парку “Молодіжний” в середмісті Мукачева.

Про це у місцевій спільноті “Нам не байдуже!!.(Батьки Мукачева)” повідомила мукачівка Наталія Дані. Також жінка закликала автора оголошення звернутися до правоохоронних органів.

Нижче подаємо фото оголошення мовою оригіналу:

"Ці й******* біженці, пакістанці та індуси пристають до маленьких дівчат", - на Закарпатті розгоряється міжнаціональний конфлікт (ФОТО, ВІДЕО)

Варто відзначити, що у кількох десятках метрів від цього парку в Мукачеві знаходиться пункт тимчасового розміщення біженців у Закарпатській області (І-й корпус: «Латориця», вул. Мічуріна, 1-г, м. Мукачево). Він існує тут з 2007 року. Чимало його жителів можна побачити на тутешній набережній та у згаданому парку. Втім, раніше про подібні кричущі інциденти не повідомлялося.

До слова, на думку експертів, серед мігрантів із неврегульованим статусом в Україні переважають не новоприбулі, а ті, які проживають на території України певний, інколи доволі тривалий, час. Про це йдеться у  Дослідженні з питань неврегульованої міграції в Україні здійснено з метою формування оцінки чисельності іноземців, які не мають законних підстав для перебування в Україні (тобто будь-яких документів, виданих компетентними державними органами, зокрема довідок про звернення за захистом в Україні).

Згідно з результатами цього дослідження, здійснені розрахунки дали змогу дійти висновку, що чисельність мігрантів з неврегульованим статусом, які перебували в Україні на кінець 2019 року, могла становити від 37,7 до 60,9 тис. осіб.

Голос Карпат

Залишити відповідь