Днями, новий сучасний світлодіодний двохкупольний операційний світильник став чудовим поповненням арсеналу медичного устаткування нашого торакально-хірургічного відділення.

Так склалося історично, що торакально-хірургічне відділення Центру легеневих хвороб було першим та єдиним в області протягом тривалого часу. З тих часів усе медичне обладнання оновлене та доповнене сучасним. Наші торакальні хірурги озброєні всім необхідним для якісної діагностики та лікування. Це: сучасний відеоторакоскоп, відеобронхоскоп, 128-зрізовий комп’ютерний томограф, УЗД-апарати експертного класу, електрохірургічне обладнання, наркозно-дихальна апаратура, насосна станція із інфузоматами, відсмоктувачі, апарати СІРАР-терапії та інше устаткування і витратні матеріали. Встановлені та функціонують 2 кисневі станції потужністю по 308 л/хв.

Відтак, наші фахівці, мають можливість здійснювати оперативні втручання будь-якої складності ‼️при різних захворюваннях дихальної системи, торакальній травмі, тощо. На допомогу хірургам завжди готові до надання інтенсивної медичної допомоги група анестезіологів-реаніматологів, що набула великого досвіду під час пандемії COVID-19.

Після отримання від наших друзів із Великобританії апаратів для ендоскопічного зшивання органів (степлерів), наше торакально-хірургічне відділення, єдине, яке вперше в Закарпатті, запровадило та здійснює малотравматичні торакоскопічні оперативні втручання (видалення частини легені). За останні кілька місяців успішно проведено 6 таких операцій, що значно зменшує час післяопераційної реабілітації та прискорює одужання.

Створені комфортні умови перебування пацієнтів в палатах (функціональні ліжка, телевізори, wi-fi інтернет, система кондиціювання повітря, тощо).

☝️❗️Нагадуємо: діагностика та лікування в нашому закладі за електронним направленням є безкоштовним та здійснюється в рамках договору із НСЗУ.

Залишити відповідь