На маршруті М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» дорожнє полотно ремонтують 24/7. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА.

За його словами, майже 5 км дороги міжнародного значення, зокрема й під’їзд до контрольно-пропускного пункту, відновлюють у межах поточного середнього ремонту, інші 5 км – ремонтують капітально.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, тут уже відфрезерували шар зношеного дорожнього покриття, влаштували основний та вирівнюючий шари.

Наразі підрядна організація укладає шар щебенево-мастичного асфальтобетону.

«Цей маршрут є стратегічно важливим для регіону, адже веде до КПП на кордонах з Угорщиною та Румунією.

Відновлюємо прикордонну інфраструктуру завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво» та продовжуємо масштабний ремонт доріг на Закарпатті», – підкреслив Іштван Петрушка.

ВІДЕО"Цей маршрут є стратегічно важливим для регіону, адже веде до КПП на кордонах з Угорщиною та Румунією", - на Закарпатті цілодобово ремонтують дорогу міжнародного значення"Цей маршрут є стратегічно важливим для регіону, адже веде до КПП на кордонах з Угорщиною та Румунією", - на Закарпатті цілодобово ремонтують дорогу міжнародного значення

Залишити відповідь