Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров спростував інформацію щодо своєї заяви про складання повноважень. Про це він повідомив Суспільному у телефонній розмові.

Що сталося

Інформацію про заяву поширив на своїй сторінці в мережі Facebook журналіст, голова культурно-освітнього товариства “Просвіта” Павло Федака.

"Це провокація", - Олексій Петров прокоментував повідомлення про те, що він написав заяву на звільнення

“Таке рішення було прийнято Олексієм Петровим на вимогу Офісу Президента, який не хоче подальшої дестабілізації у найзахіднішій точці України. До останнього часу Олексій Петров вважав незаконною сесію Закарпатської облради, яка пройшла під головування Володимира Чубірка”, — йдеться в дописі.

Що каже Олексій Петров

В ексклюзивному коментарі Суспільному Олексій Петров спростував цю інформацію.

“Це фейк. Я не писав заяву, — сказав Олексій Петров. — Я думаю, що це провокація, задля формування певних переговорних позицій тих, у кого вони ще не сформовані. Зараз ідуть перемови між учасниками тих політичних баталій, які йдуть в області, між учасниками майбутньої коаліції. Не у всіх сформувалася чітка думка, в який бік рухатися.

Для мене це так звана психологічна операція. Такі інформаційні пости, які впливають на свідомість, формують заздалегідь, щоб підштовхнути когось до прийняття рішення або залякати.Я не задумувався на тим, щоб писати заяву за власним бажанням. Є позиція політичної партії, яка може таку вказівку дати, задля урегулювання кризи, політичної стабільності і так далі. Якщо буде команда, я приймаю рішення і пишу заяву”.

Суспільне телефонувало Павлу Федаці, втім на дзвінки він не відповідав.

Залишити відповідь