"Це просто непорозуміння", - лікар Сабадош відмовився визнавати, що його викрали. Не виключено, що лікар відмовився від претензій через страх (ВІДЕО)

Лікар, якого викрали в Ужгороді, вже заперечує, що це було викрадення

У поліції повідомили деякі подробиці інциденту в Ужгороді

Як ми повідомляли, вчора ввечері в Ужгороді невідомі викрали лікаря-реабілітолога Володимира Сабодаша. 

Екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк на своїй сторінці у Фейсбук навіть запідозрив у викраденні конкретну людину, назвавши прізвище Коноваленка. Однак згодом цей допис зі сторінки Ратушняка зник. 

Як повідомили у поліції, черговий дійсно отримав повідомлення від співробітниці реабілітаційного центру, де працював Сабадош і розповіла, що до реабілітаційного центру під’їхав автомобіль, з якого вийшли невідомі чоловіки і між ними та лікарем-реабілітологом сталася суперечка, а потім вони сіли в автівки і поїхали. При цьому, поліція повідомляє, що заявниця вказала, що лікар поїхав на своєму автомобілі, а у повідомленні депутата Ужгородської міськради Віталія Глаголи йшлося про те, що лікаря невідомі силою заштовхали в свій автомобіль і поїхали в невідомому напрямку.

Згодом поліцейські дійсно знайшли зазначені автомобілі. Лікар Сабадош відмовився визнавати, що його викрали і назвав цей факт непорозумінням, мовляв, заявниця неправильно зрозуміла ситуацію. Лікар також сказав, що не має жодних претензій ні до кого. 

У поліції повідомили, що будуть перевіряти і надалі цей інцидент. Не виключено, що лікар відмовився від претензій через страх, адже в повідомленні депутата міськради Глаголи йдеться про те, що лікар міг заборгувати викрадачам певну суму грошей. Власне, на відео, яке оприлюднили поліцейські, лікар говорить дуже невпевнено. 

Джерело

Залишити відповідь