Про це повідомляють в інформаційному департаменті ФК “Минай”.

Відразу троє гравців «Минаю» увійшли у символічну збірну 8 туру Першої ліги за версією провідного футбольного видання Sport Arena. Це воротар Андрій Попович, захисник Петро Стасюк та півзахисник Владислав Микуляк. Для нашого голкіпера це вже третє потрапляння у цю рубрику за 8 турів, для Петра і Владислава – перше.

Ось що пише про них видання:

Воротар – Андрій Попович (ФК Минай)

У цьому турі було кілька сильних воротарських виступів – запоріжець Петриченко, краматорець Денчук, киянин Федорівський. Але є підстави вважати роботу минайця Поповича найважчою. Він пропустив двічі (з пенальті та після удару суперника з близької відстані при фланговому прострілі), але врятував, щонайменше, п’ять разів. У тому числі, забрав іще один 11-метровий Кольцова, потягнув штрафний Ямполя, зреагував на удар Романова впритул. Без цих сейвів Металіст 1925, напевно, не віддав би очки.

Лівий захисник – Петро Стасюк (ФК Минай)

Харківський матч виявився результативним і видовищним, а за таких обставин кожен із присутніх на полі зазвичай залишає неоднозначне враження. Так і Стасюк – у тяжкій боротьбі з візаві на фланзі, Савіним, у нього були помилки й відверті провали. Але, разом із тим, Петро зробив і свій вклад у перемогу. Саме він заробив штрафний під перший гол, а також під час високого підключення тонко й своєчасно асистував Гегедошу під переможне взяття воріт. Окрім того, Стасюк у цьому турі – це найбільше серед захисників перехоплень (9), порушень на ньому суперника (5) та обіграшів один в один (7 при ефективності 86%).

Центральний півзахисник – Владислав Микуляк (ФК Минай)

Розігруючий закарпатців досить здорово діяв проти харків’ян – часто його можна було спинити хіба з фолом, а дії, які він направляв на загострення гри, допомагали розпочинати швидкі багатоходівки. Особливо ж Микуляк відзначився на стандартах. Це після його подачі штрафного напарник по середній лінії Гавриленко відкрив рахунок уже в дебюті, а потім Владислав заробив пенальті під гол Нурієва.

Окрім того, автора переможного голу у грі Роберта Гегедоша визнали «Man of the match» у звіті про гру на цьому ж сайті.

Раніше у цю збірну туру Першої ліги потрапляли «минайці» Дмитренко, Пиняшко, Маїк та Нурієв. Що цікаво, це перше потрапляння у рубрику Стасюка та Микуляка за два роки.

Трійко закарпатських футболістів потрапили до збірної туру за версією авторитетного видання

Залишити відповідь