Політичне дежавю для КМКС: від 8 угорців знову залежить формування більшості у Закарпатській обласній раді.

Восени 2015 року фракція «КМКС», маючи домовленість з «Єдиним центром» Віктора Балоги про створення коаліції, вела паралельні кулуарні перемовини з «БПП». В підсумку, у день голосування за голову обласної ради – недобір голосів за висування Олександра Кеменяша (БЮТ) та перемога Михайла Рівіса (БПП) – людини тодішнього губернатора Геннадія Москаля. Цікаво, що напередодні цих подій Москаль відвідав Будапешт, після чого і змінилася позиція КМКС: угорці отримали ряд ключових посад в області, а сам екс-губернатор був нагороджений угорським орденом.

За інформацією джерел @erospista, наближених до переговорного процесу зі створення коаліції у Закарпатській облраді, лідери КМКС не зраджують традиціям і знову ведуть перемовини з різними таборами, бажаючи залишатися у більшості і мати посаду заступника голови облради.

Як ми вже повідомляли, є дві політичні групи, які готові до формування більшості – це «Слуга Народу» з «Рідним Закарпаттям» із однієї сторони та «Команда Андрія Балоги», «За майбутнє», «Батьківщина» і, можливо, «Європейська солідарність».

Ні ті, ні інші не можуть створити коаліції без КМКС, тому ведуть торги за голоси особисто з Брензовичем, який більш схильний до об’єднання з людьми Віктора Балоги (КАБ) та Олександра Ледиди (За Майбутнє). Кажуть, питання вже вирішене, але прецедент 2015 року продовжує тримати у напрузі команду Балоги.

Дехто каже, що Василю Брензовичу взагалі пропонували пост голови Закарпатської облради у випадку підтримки «антивладної» більшості та керівників окремих депутатських комісій.

До речі, є також інформація, що і ОПЗЖ долучається до переговорного процесу та може допомогти голосами тій чи іншій групі у випадку саботажу КМКС.

Джерело @erospista

Залишити відповідь