Потрібен терміновий збір коштів. Сьогодні , у рідному селі Василька Легача, мав відбутися похорон, однак рейс був вчергове скасований.

2 дні тому Василько Легач,  хлопчик, за якого хвилювалось все Закарпаття, помер.
Сьогодні  мав відбутися похорон, однак, погодні умови заважають цьому.
Рейс з Стамбула до Львова був вчергове скасований. Через погані погодні умови можлива затримка навіть на декілька днів, пишуть на сторінці Золоте серце – благодійна ініціатива у ФБ.
Тіло так довго чекати не може. Волонтери намагатимуться летіти до Києва завтра. Потім зі Львова до Києва виїжджає катафалк, на якому привезуть тіло додому. Волонтерам потрібна фінансова підтримка – приватБанк 5168742728836770 Дворниченко Світлана, волонтер.

Раніше повідомляли, що літак з тілом так і не зміг приземлитися у Львівському аеропорту. П‘ять кіл зробили навколо Львова, але, нажаль, довелось повернутись до Стамбула. Наші плани ніщо в порівнянні з вищим задумом… Завтра похорон не відбудеться, пише Zak-insider.com

“Знову затримка….
Дорога до дому дуже важка!
Просимо молитв тільки вже о 10 к.ч будемо знати чи вилетів наш літак.
Ми неможемо навіть уявити як зараз рідним які на борту літака.
Просимо молитв !

Вся інформація стосовно похорону буде тільки після того, як тіло Васьки буде в катафалці на території Закарпаття адже дорога на Львівщині дуже погана, туман!”, – пишуть волонтери.

Залишити відповідь