У п’ятницю, 18 грудня, відбулося друге пленарне засідання першої сесії Тячівської районної ради восьмого скликання.  У залі зареєструвався 41 із 42 депутатів. 

Найперше, депутат Василь Бонка, який з поважної причини був відсутній на першому пленарному засіданні, отримав депутатське посвідчення. 

На порядку денному було обрання керівництва районної ради. Для цього визначили лічильну комісію ускладі п’ятьох осіб. Передусім, обирали голову райради.

На цю посаду депутат від «Рідного Закарпаття» Андрій Шваб запропонував  кандидатуру Юрія Берĭндє. Інших пропозицій не було, тож до бюлетеню внесли одне прізвище. 

У підсумку таємного голосування за Юрія Беріндє від партії «Рідне Закарпаття» віддали голоси 32 депутати.  Новообраний очільник районної ради склав присягу та приступив до виконання повноважень.

Каже: все життя пропрацював у місцевому самоврядуванні, усвідомлює всю відповідальність, знає, як працювати у нинішній турбулентний період, і налаштований на невідкладну конструктивну роботу.

Голова районної ради наголосив: основним завданням вважає зробити все можливе для того, щоб у результаті реформи владної системи люди не страждали від недосконалостей законодавства. 

Одне з найактуальніших питань, яке хвилює багатьох мешканців Тячівщини, – невизначені перспективи районних комунальних закладів.

Відтак, знову ж таки таємним голосуванням, обрали двох заступників голови районної ради.

Ними стали депутати Михайло Вурста від політсили «Слуга народу» та Дмитро Буга – від «Європейської Солідарності». Новообрані заступники також склали присягу. Оскільки на порядок денний першої сесії винесені невідкладні питання стосовно змін до районного бюджету на 2020-й та затвердження бюджету на 2021-й рік, найближчим часом вирішили провести третє пленарне засідання та, за потреби, продовжити.

Залишити відповідь