Тячівець очолив Рахівську міліцію. Хто він та скільки заробляє?

Майора поліції Василя Негрю призначили на посаду очільника Рахівського райвідділу поліції, який з січня є окремим підрозділом.
Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2004 році, працював на різних посадах у карному розшуку.

Зокрема і заступником начальника Тячівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області – начальником сектору кримінальної поліції. До призначення у Рахів працював на посаді начальника Іршавського райвідділення поліції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області, інформує Зоря Рахівщини.

Родом Василь Негря 2 січня 1987 року у с. Угля Тячівського району. Освіту здобував у Київському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».


Новий керівник Рахівської поліції одружений та має двох синів. Відповідно до останньої податкової декларації володіє невеликою земельною ділянкою в Тячеві та автомобілем Nissan Qashqai 2011 року випуску. За 2019 рік заробив трохи більше 215 тис. грн. заробітної плати та 40 тис. грн. страхових виплат.


Дружина ж працює в Управлінні освіти Тячівської РДА та Углянській ЗОШ і за 2019 рік заробила 84 тис. грн., а також отримала 70 тис. грн. страховки. Ще 45 тис. грн. отримала від відчуження рухомого майна.
На банківських рахунках сім’ї загалом трохи більше півмільйона гривень.

Варто зазначити, що попередніми начальниками Рахівського відділення поліції були Михайло Палкуш та Микола Подвич.

Залишити відповідь