Британська компанія, яка контролює мережу супермаркетів Tesco звільнила понад 1000 своїх співробітників в Угорщині. Існують припущення, що це початок їх відходу з угорського ринку, як це було раніше у Польщі.

У 2019 році дохід компанії зменшився більш ніж на 100 млрд форинтів (338 млн євро). Генеральний директор компанії в Угорщині Жолт Партош заявив, що причиною цього стало зменшення кількості їхніх магазинів.

Він запевняє, що мережу супермаркетів Tesco не планують закривати. Якщо у Польщі бізнес не склався, приносив збитки, то в інших сусідніх країнах (Чехія, Словаччина, Угорщина) ситуація інша. Наразі компанія збирається співпрацювати з Shell, а також далі розвивати систему онлайн-покупок.

Тим часом угорський Tesco оголосив, що мають і далі звільняти своїх співробітників. За останній рік Tesco вже звільнив понад 1000 людей. За словами Партоша закрили неприбуткові магазини і перестали продавати деяку продукцію.

Гендиректор підкреслив, що місяці коронавірусної епідемії були для них надзвичайно важкими, але він дуже пишається працівниками Tesco.

Залишити відповідь