У Головному управлінні Нацполіції в Закарпатській області уже рік працює ситуаційний центр поліції. Він оснащений сучасною інформаційно-комп’ютерною системою та відеонаглядом регіонів. Його працівники пройшли спеціальну підготовку.

Ситуаційний центр поліції Закарпаття вже рік працює для громадян

Про принципи роботи центру, обладнання, покращення взаємодії між поліцією та громадянами, а також між різними підрозділами та службами поліції Закарпаття розповів начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та  оперативного реагування Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Йосип Машкаринець. «5 травня 2017 року відбулося урочисте відкриття ситуаційного центру, який було створено спільними зусиллями та який мав на меті посилити роботу закарпатської поліції в напрямку реагування на звернення та охорони громадського порядку», – наголосив правоохоронець.

Ситуаційний центр поліції Закарпаття вже рік працює для громадян

На базі Ситуаційного центру обласної поліції в цілодобовому режимі працюють диспетчери лінії «102», які приймають виклики зі всього регіону. За зверненнями громадян формуються електронні картки, які отримує диспетчер для реагування. Оператори прийматимуть звернення та забезпечуватимуть реагування поліції на ці виклики.

Ситуаційний центр поліції Закарпаття вже рік працює для громадян

Водночас Йосип Машкаринець повідомив, що у центрі працюють аналітична група, диспетчерський пункт та чергові. Вони обробляють та аналізують великий обсяг інформації, миттєво реагують на усі повідомлення громадян, яких за добу надходять сотні, а також управляють та координують дії усіх служб і підрозділів поліції Закарпатської області та скеровують їх на місце скоєння злочину чи правопорушення.

Ситуаційний центр поліції Закарпаття вже рік працює для громадян

Окрім того, у ситуаційному центрі здійснюється контроль через камери відеоспостереження, яких налічується близько 200 по всій Закарпатській області.

Ольга Стахова, студентка 2 курсу УжНУ

для поліції Закарпаття

Залишити відповідь