В Ужгородській міській раді відбулася нарада з питань дотримання правил протипожежної безпеки.

Участь у заході взяли участь начальник Ужгородського міськрайонного відділу УДСНС України у Закарпатській області Віталій Ільницький, заступник міського голови Ігор Фартушок, підприємці – представники супермаркетів Ужгорода, торгових центрів, розважальних закладів, готелів.

Були присутні, зокрема, керівники та представники супер- та гіпермаркетів «Вопак», «Сільпо», «Барва», «Велмарт», «Епіцентр», «Нова лінія», «Токіо», ТЦ «Альбіон», критого ринку на площі Корятовича, нічних клубів «Контрабас», «Панорама», готелів «Прага», «Дружба», «Атлант», «Дует плюс», «Закарпаття».

«Учора відбулося засідання Кабінету Міністрів, у зв’язку з нещодавньою трагедією в Росії дано доручення ДСНС України провести перевірки пожежної безпеки в торгових центрах, кінотеатрах, інших закладах, і вони вже сьогодні почалися у Києві», – сказав міський голова, і наголосив, що персональну відповідальність, якщо щось трапиться, несе керівник закладу, установи.

«Зверніть особливу увагу на стан протипожежної безпеки у ваших торгових центрах, готелях, клубах: пожежні заходи і засоби повинні відповідати всім вимогам та нормам. Проведіть додаткову роботу з відповідальними за стан пожежної безпеки, а такі працівники мусять бути у ваших закладах. Зберіть колективи, проведіть навчання, на які запросіть працівників ДСНС, щоб вони провели роз’яснювальну роботу та показали чи нагадали, як правильно користуватися вогнегасником, розмотувати пожежний рукав. Можливо, проведіть тренування: до початку або після завершення роботи. До прикладу, у супермаркетах великий штат працівників, з ними можна змоделювати ситуацію і перевірити, як усе працює. Знаєте, може не все виходити у бізнесі, як ви собі запланували, але це речі, які можна виправити. Непоправиме – якщо, не дай Бог, щось станеться і хтось загине», – сказав підприємцям Богдан Андріїв.

На зустрічі наголосили: дотримання правил пожежної безпеки є важливим завжди і всюди, особливо у місцях масового скупчення людей.

Із понеділка, за словами Віталія Ільницького, працівники ДСНС розпочинають перевірки дотримання пожежної безпеки у супермаркетах, розважальних закладах Ужгорода. Наголосив, що перевірки не мають на меті якимось чином завадити роботі цих закладів, а лише попередити, вказати, на що потрібно звернути увагу. Найперше перевірять шляхи евакуації, стан електрогосподарств, чи немає порушень правил експлуатації електромережі, чи справні первинні засоби пожежогасіння, стан системи оповіщення, лампи аварійного освітлення. Крім того, ставлять вимогу, що одна людина від закладу повинна пройти позаплановий інструктаж.

На завершення наради ще раз закликали приватних підприємців відповідально ставитися до дотримання правил пожежної безпеки у їхніх закладах.

Супермаркети та розважальні заклади Ужгорода перевірять на дотримання пожежної безпеки

Супермаркети та розважальні заклади Ужгорода перевірять на дотримання пожежної безпеки

Супермаркети та розважальні заклади Ужгорода перевірять на дотримання пожежної безпеки

Залишити відповідь