22 липня в Ужгороді відбудеться прощання із полеглим військовим Анатолієм Тегзою. Про це інформує Ужгородська міська рада.

На набережній Незалежності біля пам’ятника жертвам Голодомору о 13 годині розпочнеться чин прощання. Далі траурний кортеж вирушить на Пагорб Слави, де поховають Героя.

Сумні звістки з фронту: Закарпаття втратило трьох воїнів (ФОТО)

Вшануйте хвилиною мовчання під час зустрічі кортежу пам’ять військового, який віддав своє життя за Україну в боротьбі з ворогом…

Командир тактичної групи Карпатської Січі Анатолій «Варвар» Тегза, уродженець села Березово, що на Хустщині загинув 14 липня під час штурмової операції на Бахмутському напрямі.

«Варвар був чоловіком безмежної сміливості та нестримної волі. Для нього не існувало нічого неможливого. Завжди на вістрі, завжди попереду – він надихав нас своїм прикладом” — пишуть згадку про військового у підрозділі.

В останньому бою проявив себе героїчно, перед смертю врятувавши життя своєму побратиму та командиру суміжного підрозділу. Непоправна втрата. У Анатолія залишилась дружина та двоє дітей.

Вічная пам’ять та шана Герою!

Про сумну звістку з фронту повідомили на сторінці Горондівської сільської ради.

Сумні звістки з фронту: Закарпаття втратило трьох воїнів (ФОТО)

Мешканець села Горонда сержант Віталій Васильович Лендєл загинув 16 липня в боях під Запоріжжям. Герою відтепер навіки 45.

Редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника.

Вічна пам’ять та шана Герою, який віддав життя за кожного з нас!

На війні загинув житель Ужгорода Роман Палійчук. Про це інформують в УЗОШ N9 м. Ужгорода, висловлюючи співчуття рідним полеглого Героя.

Сумні звістки з фронту: Закарпаття втратило трьох воїнів (ФОТО)

Військовий захищав державу на Бахмутському напрямку. Загинув трагічно 19 липня 2023 року. Роману було 35 років.

У пам’яті тих, хто знав Романа Палійчука залишиться світлий спомин про добру, життєрадісну та щиру людину, мужнього Героя, який до останнього боровся за свою Батьківщину.

Про дату та час прощання буде повідомлено додатково.

Щирі співчуття родині та вічная пам’ять Герою!

Залишити відповідь