Міжгірська громада знову в жалобі. На війні з російським агресором за Україну, її свободу та незалежність, виконуючи свій військовий обов’язок загинув мешканець села Верхній Бистрий Гостев Богдан Миколайович, 1999 р. н.
Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив очільник громади Василь Щур.
24-річний Богдан Гостев служив гранатометником у гірсько-штурмовому взводі. Окрім нього українську землю від російської орди у лавах Збройних сил України захищають батько та брат.
Життя молодого Героя обірвалося під час мінометного обстрілу поблизу села Новоданилівка Запорізької області.
![Сумні новини в переддень Миколая: На війні загинув молодий воїн із Закарпаття (ФОТО)](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2023/12/407470324_2054114731605108_7172121884415280599_n.jpg)