Підтверджено загибель Адама Кінденка з Берегова, який вважався зниклим безвісти. Трагічне повідомлення оприлюднив і Фейсбуку міський голова Берегова Золтан Бабяк.

“Отримано ще одну сумну звістку для нашої громади: на війні з російськими окупантами загинув берегівець солдат Адам Кінденко 1995 р.н. Боєць до цього часу вважався зниклим безвісти, однак після процедури ідентифікації було встановлено, що наш захисник втратив життя у районі населеного пункту Вереміївка Херсонської області при захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойового завдання в складі підрозділу. Вічна памʼять та слава нашому Герою!”, – йдеться у дописі З.Бабяка.

Про час та місце прощання з полеглим захисником буде повідомлено пізніше.

Сумні новини в останній день року: Повідомили про трьох загиблих воїнів із Закарпаття (ФОТО)

В Оріхові на Запоріжжі поліг Володимир Головка з Горінчова на Хустщині. Про це повідомляє сторінка Горінчівської територіальної громади в соціальній мережі Фейсбук.

Сумна звістка знову сколихнула Горінчівську громаду: 28 грудня, у боях за Україну, її свободу і незалежність, в місті Оріхів Запорізької області загинув водій першого відділення автомобільного взводу групи матеріального забезпечення військової частини А7013, мешканець Горінчова – старший солдат Головка Володимир Володимирович, 1987 року народження.

Сумні новини в останній день року: Повідомили про трьох загиблих воїнів із Закарпаття (ФОТО)

“До Небесного війська приєднався ще один Герой… Боронячи нашу країну загинув 51-річний мешканець села Лецовиця Маринець Василь Васильович”, – сумну новину повідомили, 30 грудня, на сторінці Чинадіївської селищної ради в соціальній мережі Фейсбук..

Як йдеться у повідомленні. Василь Маринець загинув учора, 29 грудня 2023 року, під час виконання військового обов’язку в районі села Роботине Запорізької області.

Про дату та час зустрічі тіла загиблого Героя буде повідомлено додатково.

Сумні новини в останній день року: Повідомили про трьох загиблих воїнів із Закарпаття (ФОТО)

Залишити відповідь