Історія навколо освіти Виноградівсього району отримала продовження. Начальника Юрія Свища, який практично викрив корупційні схеми тодішнього свого керівника голови РДА, і котрого у листопаді звільнили, суд поновив на посаді.

28 березня Закарпастький окружний адміністративний суд визнав звільнення начальника управління освіти незаконним. Суд не просто поновив йог на роботу а й зобов’язав відшкодувати заробітню плату.

10 квітня Виноградівська ОДА виконала рішення суду, проте цього ж дня за наказом голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля його знову звільнили.

Баталії з головою Виноградіської РДА розгорілись ще у серпні минулого року. Тоді правоохоронці опублікували скандальне відео де Михайло Русанюк отримав третій транш хабара від підприємця за укладання договорів на виконання робі та послуг за бюджетні кошти. Наступного дня поліція оприлюднила телефонну розмову де губернатор особисто дав роз’яснення в.о. Голови РДА Наталії Костелебі-Веремчук звільнити Юрія Свища, який пішов проти корупційної схеми.

Більше дивіться у сюжеті Телеканалу Sirius:

Залишити відповідь