Старости громад Закарпаття підвищують свою кваліфікацію

Відбувся І воркшоп в рамках навчальної програми «Кроки для старост 2021», яка проводиться за підтримки «U-LEAD з Європою». На базі Регіонального офісу в Закарпатській області проходив воркшоп для старост із Закарпатської та Волинської областей. Модератором заходу виступив Павло Рябоконь, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування.

«Сьогодні ми проводимо перший воркшоп для старостів, які стали учасниками навчальної програми «Кроки для старост 2021». Ми розглянемо чимало практичних ситуацій, щоб закріпити теоретичну частину, яку учасники дізналися в ході онлайн-семінарів», – зазначив Павло Рябоконь.

На воркшопі старости ознайомилися з особливостями антикорупційного законодавства та правилами декларування доходів посадовими особами місцевого самоврядування.

Також під час практикуму учасники багато працювали в малих групах, в яких розв’язували завдання з юридичних та організаційних питань щодо призначення на посаду старост, звільнення, подання ними декларацій, обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

«Надзвичайно рада, що стала учасницею цієї навчальної програми. Для мене робота старости нова, тому мені важливо отримати чимало знань з цієї тематики. Сподіваюся, що отриманні знання, навики та досвід вдасться використати у своїй повсякденній роботі», – ділиться враженнями від воркшопу Ірина Селиська, староста із Драгівської громади Закарпатської області.

Нагадаємо, що навчальна програма «Кроки для старост 2021» відбуватиметься онлайн і складається з 5 семінарів, 3 воркшопів та онлайн візитів до успішних старост українських громад. За результатами навчання старости матимуть змогу отримати сертифікат.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. ULEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Залишити відповідь