Захищаючи Україну від російських загарбників, полягли двоє закарпатців — Роберт Лукачек з Хуста та Михайло Настич з Перечина.

Про загибель Роберта Лукачека повідомив у Фейсбуці Володимир Архітектор. Відомо, що військовий віддав своє життя під селом Водяне Донецької області. У бою з окупантами Роберт отримав важкі поранення. Вдома на чоловіка чекали батьки, дружина і донька.

“Ми з Робертом познайомились в окопах під Попасною, потім з боями проходили Сєвєродонецьк, Лисичанськ…, я там зустрів сміливого, доброго, комунікабельного цімбору, до якого мав та маю повагу, вічна йому пам’ять, Блаженний покой та Царство небесне, Слава Герою України!” — написав Володимир Архітектор.

У коментарях знайомі згадують Роберта Лукачека як розумну, добру, щиру, привітну і завжди готову прийти на поміч людину.

“Ти був справжнім: справжньою людиною, справжнім другом, справжнім чоловіком, справжнім воїном”, — написав Василь Симулик.

Стало відомо про ще двох загиблих закарпатців (ФОТО. ВІДОМОСТІ)

Про загабель Михайла Настича з Перечина сповістила у Фейсбуці Лариса Опаленик-Балажинець.

Військовий став на захист України з перших днів повномасштабної війни. З 28 грудня він вважався зниклим безвісти. На жаль, найстрашніші очікування справдилися. Михайло віддав своє життя на полі бою поблизу села Кліщіївка, що під Бахмутом.

“Така світла та добра людина. Спочивай з миром, Михайле”, — написала Юлія Шароді.

Прощання з Михайлом відбудеться 21 січня. Чин похорону розпочнеться о 13:00 у греко-католицькому храмі міста Перечин.

Траурний кортеж проведе Героя від колишнього посту ДАІ в села Оноківці до місця проведення похорону. Час виїзду колони буде повідомлено трохи пізніше.

Стало відомо про ще двох загиблих закарпатців (ФОТО. ВІДОМОСТІ)

Висловлюємо щирі співчуття родинам полеглих воїнів. Вічна пам’ять Героям!

Залишити відповідь