У селі Великі Лази Ужгородської області вже довгий час живе стоматолог Олег Орос, який допомагає людям отримати красиву і здорову посмішку.

У 2019-му році разом з колегами Олег вирішив надати допомогу людям, які не можуть дозволити собі похід до стоматолога. Чоловік підкреслив, що 10-15% пенсіонерів Закарпаття не мають можливості встановити зубні протези. Спершу він планував обслуговувати одного пенсіонера в місяць, але бажаючих виявилося багато, тому Графік довелося поміняти.

В результаті акція під назвою “Подаруй посмішку” тривала три роки і за цей час Олег Орос встановив зубні протези багатьом пенсіонерам абсолютно безкоштовно.

Олег Орос за роботою, фото: mukachevo.net

Після закінчення даної акції стоматолог вирішив не зупинятися і повідомив. Що допомагатиме людям з обмеженими можливостями.

“Спробуй зробити щось для когось дуже значуще, і не чекати за це вигоди або плати, а просто щире дякую. Сльози щастя людей, які не в змозі зробити для себе елементарних речей через брак коштів, це найбільша нагорода для мене, відчуття, що я дійсно для когось корисний. Мета життя – не бути щасливим або багатим. Це бути корисним, бути співчутливим, це для мене має значення.” – сказав Олег Орос.

У майбутньому стоматолог планує зайнятися ще кількома проектами, проте деталі він не розповідає.

Олег Орос за роботою, фото: mukachevo.net

Залишити відповідь