На Мукачівщині в селі Бобовище в місцевій школі завершили ремонт спортзалу. На реконструкцію витратили близько 800 тисяч грн, а на урочисте відкриття запросили верхівку області. Проте очільники краю проведеними роботами залишилися невдоволені.

Зі слів директорки навчального закладу, капітально спортивний зал у Бобовищанській школі не ремонтували десятки років. І от нарешті дочекалися – за гроші громади була виготовлена проектно-кошторисна документація, 285 тисяч грн виділила районна рада і 499 тисяч державна субвенція. Відкриття зали стало справжньою святковою подією.

Урочистості недовгі, а після них голова ОДА Ігор Бондаренко та обласної ради Михайло Рівіс запитали від керівництва школи, на що саме спрямували 800 тисяч грн. Так, тут проведений капітальний ремонт стін, встановлено освітлення та відновлено підлогу. Проте чи коштує це 800 тисяч?

Додамо, що на спортивному майданчику підрядник навіть розмітку не зробив, на шведській стінці відсутні деякі елементи, а на баскетбольних корзинах – сітка…

Ігор Бондаренко зазначив, що найближчим часом проєкт ремонту вивчать детальніше і з’ясують, що саме підрядник мав зробити за 800 тисяч грн. Чи вдасться усунути недоліки та примусити підрядника виконати роботи, які відповідають кошторисній вартості, ми повідомимо у наших наступних випусках.

Залишити відповідь