Закарпатський туризмознавець Максим Адаменко написав у себе на сторінці у Фейсбук пост в якому щиро дивується реакції місцевого населення на покос макового поля біля Мукачева.

Раніше Mukachevo.net писало про те, що макове поле, на якому останні дні фотографувалась величезна купа людей, скосили трактором. Відео навіть потрапило у мережу.

Цікаво, що це викликало велике обурення людей у мережі, почали з’являтись гнівні пости, а центральні ЗМІ взагалі писали, що “у Мукачеві знищили туристичний об’єкт”.

Насправді ж поле це приватне, і має власника, який має право робити там що захоче.

“Спочатку дивуюся і офігіваю, а потім заспокоюся і усвідомлюю, що це норма сьогодення. За часів СPСP не було приватної власності і ми й досі не навчились її поважати. Всі ми, хто ходив фотографуватись на макове поле, не питали власника чи можемо і порушували права приватної власності. А коли власник, який витратив кошти на вирощування, скосив врожай ми піддаємо його тролінгу і нищівній критиці – як посмів знищити красу!!! З’являються публікації навіть в центральних змі про “в Мукачеві влада знищила туристичну родзинку”… Це просто істерія!”, – йдеться у дописі Максима Адаменко.

“Господар ПОДАРУВАВ нам яскраві миті, а ми йому навіть і не подякували, ніяк. Тому, хочу подякувати цій людини заочно (поки ще ми не знайомі) і вибачитись за нас усіх, хто без дозволу скористався плодами її праці і ще й образили!”, – додав туризмознавець.

Залишити відповідь