Сьогодні заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк привітав призерів та переможців другого дня відкритої першості області з плавання.

У запливах на різні дистанції та різними стилями беруть участь понад 150 хлопців та дівчат старшої, середньої та молодшої вікової категорій.

«Спільно з тренерами та батьками щиро радіємо досягненням юних спортсменів. Саме вони – майбутнє закарпатського плавання», — наголосив Ігор Шинкарюк.

Серед учасників є й відомі молоді спортсмени: багаторазові переможці, призери та учасники всеукраїнських і міжнародних змагань, майстри спорту та кандидати. Змагалися між собою також клуби, вихованці яких вийшли сьогодні на доріжки.

«Все це робить обласну першість видовищною та конкурентною.

Дякуємо усім за участь. Бажаємо лише перемог та майбутніх досягнень», — зауважив Ігор Шинкарюк.

Привітав плавців і голова Федерації водних видів спорту Закарпаття Роберт Левицький.«Спільно з тренерами та батьками щиро радіємо досягненням юних спортсменів. Саме вони – майбутнє закарпатського плавання», — завершився другий день відкритої першості області з плавання«Спільно з тренерами та батьками щиро радіємо досягненням юних спортсменів. Саме вони – майбутнє закарпатського плавання», — завершився другий день відкритої першості області з плавання«Спільно з тренерами та батьками щиро радіємо досягненням юних спортсменів. Саме вони – майбутнє закарпатського плавання», — завершився другий день відкритої першості області з плавання«Спільно з тренерами та батьками щиро радіємо досягненням юних спортсменів. Саме вони – майбутнє закарпатського плавання», — завершився другий день відкритої першості області з плавання«Спільно з тренерами та батьками щиро радіємо досягненням юних спортсменів. Саме вони – майбутнє закарпатського плавання», — завершився другий день відкритої першості області з плавання«Спільно з тренерами та батьками щиро радіємо досягненням юних спортсменів. Саме вони – майбутнє закарпатського плавання», — завершився другий день відкритої першості області з плавання«Спільно з тренерами та батьками щиро радіємо досягненням юних спортсменів. Саме вони – майбутнє закарпатського плавання», — завершився другий день відкритої першості області з плавання

Залишити відповідь