За словами голови партії “Слуга народу” Олександра Корнієнка, представники політсили тільки звернулися в СБУ після інциденту з виконанням угорського гімну на сесії сільради села Сюрте.

Олександр Корнієнко.  Фото: прес-служба "Слуги народу"

Голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що представники політсили не чинили тиск на закарпатських угорців і не мають наміру цього робити надалі. Єдине, що зробили народні депутати – звернулися до СБУ з проханням перевірити виконання гімну Угорщини новообраними депутатами сільради закарпатського села Сюрте під час його першої сесії.

Про це Корнієнко заявив в коментарі Delo.ua після підсумкової прес-конференції політсили.

“Ніякого політичного тиску ні на кого з представників будь-яких партій в місцевих радах ми не здійснювали, – заявив він.

Ми офіційно звернулися з проханням відкрити кримінальне провадження за фактом виконання гімну Угорщини на першій сесії однієї з ОТГ. Я думаю, що це неприпустимі речі. Депутати від партії “Слуга народу” не приймали в цьому участі, вони свідки і допоможуть нам з’ясувати, що там були за обставини. були пояснення з боку депутатів, що це був не гімн, а інша пісня. “

У той же час, як зазначив політик, ситуація в Сюрте лежить в площині безпеки країни, а не політики. І Україні необхідно працювати в прикордонних регіонах саме над цим фактором.

Залишити відповідь