SkyUp може почати літати в Ужгород? За моєю інформацією директор аеропорту «Ужгород» Руслан Лііс зараз в Києві домовляється про початок переговорів із цим перевізником про початок рейсів у столицю Закарпаття. Повноважень вести із офіційні перемовини із перевізником у нього немає, тому процес неофіційний. Зараз йдуть домовленості про те, аби розпочати публічні переговори. До речі, за переконаннями із кількох джерел – SkyUp сам зацікавився напрямком Київ-Ужгород. До речі, сьогодні SkyUp відкрив рейс Київ-Львів і ціна на квиток стартує на 490 гривень) – йдеться у повідомленні від Віталія Глаголи

ТОВ «Авіакомпанія SkyUp» — національний український авіаперевізник, лоукост, який розпочав свої польоти 21 травня 2018 року. Базується SkyUp в Міжнародному Аеропорті «Бориспіль». Основні напрямки — Близький Схід, Північна Африка, Східна та Південна Європа.

Заявлялось, що флот компанії на 2018 рік налічуватиме 3 літаки (Boeing 737), згодом їх кількість планується збільшити до 12 (2023 р.). Компанія отримала 8 бортів.

В березні 2018 р. SkyUp Airlines і корпорація Boeing підписали контракт на закупівлю п’яти Boeing 737 MAX загальною вартістю 624 мільйони доларів. Згідно умов контракту літаки мають бути поставлені до 2023 року. Також контракт передбачає опцію ще на п’ять літаків. Також керівництво зазначило, що до кінця 2019 р. кількість бортів зросте до 12.

Актуальний флот станом на квітень 2019 року:

SkyUp може почати літати в Ужгород?

Всього у SkyUp нині 16 напрямків (подано заявку на 55 рейсів): Анталія, Бодрум, Даламан (Туреччина), Шарм-ель-Шейх, Хургада (Єгипет), Тіват (Чорногорія), Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенерифе, Аліканте (Іспанія), Тирана (Албанія), Ріміні (Італія), Бургас, Варна (Болгарія), Ларнака (Кіпр), Дубай (ОАЕ)

Залишити відповідь