Через ракетний удар по електропідстанції у Воловці в п’ятиповерхівках та приватних будинках поряд з об’єктом вибило усі вікна і двері. Зараз уточнюють інформацію щодо постраждалих. До ліквідації пожежі та наслідків удару залучені максимальні сили екстрених служб. Периметр перекрили спецпризначенці Нацполіції та СБУ.

Ширина воронки від влучання приблизно 12 метрів, а глибина — 4 метри: З’явились ФОТО та ВІДЕО з місця ракетного удару по Закарпаттю

У мережі показали вирву від ракетного удару. Зі слів місцевих мешканців, ширина воронки від влучання приблизно 12 метрів, а глибина — 4 метри.

Ширина воронки від влучання приблизно 12 метрів, а глибина — 4 метри: З’явились ФОТО та ВІДЕО з місця ракетного удару по Закарпаттю

Сьогодні окупант обстріляв Закарпаття крилатими ракетами, які пролетіли майже всю країну, щоб вдарити по нашому регіоні. Триває ліквідація наслідків цього ракетного удару по одному з об’єктів у Воловці. Наші пожежні та рятувальні служби професійно борються з вогнем і розбирають завали на місці події. Попередньо жертв не виявлено. Ситуація перебуває під особистим контролем. Звертаюся до всіх закарпатців та гостей регіону: під час сигналу повітряної тривоги негайно йдіть в укриття. Не знімайте і не публікуйте фото- та відеоматеріал про наслідки влучання ракет.

Джерело

Залишити відповідь