На Закарпатті підтвердили діагноз поліомієліту у 12-річної дівчинки. Вона перебуває у неврологічному відділенні обласної дитячої лікарні в Мукачеві. Інформацію про це підтвердила завідувачка інфекційного відділення обласної дитячої лікарні Віра Соловйова.

За її словами, 19 вересня дівчину з паралізованою ногою доставили до медзакладу, а підтвердили поліомієліт 13 жовтня. Відомо, що дівчинка – жительки Тячівського району.

“Школярка лікувалася в інфекційному відділенні понад 5 тижнів. На 6-й тиждень її перевели в неврологію, коли зійшли всі терміни ізоляції і можливого вірусовиділення. Стан дитини зараз стабільний, але грубий парез залишається. Швидше всього, це закінчиться інвалідизацією. Проходить відновлювальну терапію в неврологічному відділенні”, — зазначила завідувачка інфекційного відділення обласної дитячої лікарні.

Віра Соловйова повідомила “Суспільному Закарпаття”, що у сім’ї троє дітей, вони невакциновані від поліомієліту за переконаннями батьків. До медиків звернулися лише щодо 12-річної дівчинки. Її сусідів, однокласників та інших контактних людей обстежили, діагноз не підтвердили.

Залишити відповідь