На автошляхах Закарпаття відновлюють дорожнє покриття, мостові переходи та зводять укріплювальні конструкції. Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков прокоментував хід ремонту на Н-09 Рахів – Івано-Франківськ – Львів.

За його словами, на маршруті будують та ремонтують одразу кілька підпірних стінок.

«У селі Кваси на Рахівщині підрядна організація відновлює дві такі споруди. Одна з них має протяжність 126 м, її підсилюють новою армованою стінкою», – зауважив Анатолій Полосков.

Також на цій ділянці дороги фахівці укріплюють іншу підпірну конструкцію довжиною 240 м, а згодом добудують ще один верхній поверх.

«Такі споруди, що зводимо у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, є надійними та міцними, завдяки чому і захищають дорогу від розмивів чи обвалів», – підкреслив голова облдержадміністрації.Шляхом армування у селі на Рахівшині підсилюють підпірні стінкиШляхом армування у селі на Рахівшині підсилюють підпірні стінкиШляхом армування у селі на Рахівшині підсилюють підпірні стінкиШляхом армування у селі на Рахівшині підсилюють підпірні стінкиШляхом армування у селі на Рахівшині підсилюють підпірні стінки

Залишити відповідь